ANSTAL - producent ogrodzeń
Usługi spawania metodą MIG-MAG
ANSTAL - lekkie konstrukcje stalowe
wg projektu klienta
ANSTAL - producent ogrodzeń
szeroka gama wzorów
O nas

Witamy Państwa na naszej stronie i dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie usług spawalniczych oraz kupna naszych wyrobów.

Anstal to zakład produkcyjny świadczący usługi w zakresie spawania stali węglowych metodą MAG. Usługi świadczymy dla indywidualnych klientów oraz dla podmiotów gospodarczych. Poza świadczonymi usługami w zakresie spawalnictwa jesteśmy producentem przęseł ogrodzeniowych, furtek i bram dwuskrzydłowych oraz przesuwnych.

Zakończenie każdej inwestycji budowlanej, zwieńczone powinno być zamknięciem posesji ogrodzeniem. Ogrodzenie spełnia dwie ważne funkcje. Zabezpiecza teren przed niepożądanymi gośćmi, oraz pełni funkcję dekoracyjną, dlatego powinno być estetyczne, trwałe i pasujące do otoczenia i architektury budynku.

Nasze wyroby wykonywane są z dużą dbałością o detale, dobór elementów dekoracyjnych i staranność wykonania. Standardowy wymiary długości przęsła to 2500 mm w rozstawie słupków. Wysokość standardowa to 1000, 1200 i 1500 mm.

Wymiar podstawowy dla furtki w świetle słupków to 1000 a wysokość 1500 mm. O tej samej wysokości wykonywane są bramy wjazdowe na posesje. Zapraszam do zapoznania się z katalogiem wzorów.

Oferta produkcyjna przeznaczona jest dla odbiorców hurtowych oraz indywidualnych.

Przyjmujemy również indywidualne zamówienia na wykonanie elementów ogrodzeń wg wzorów i wymiarów klienta. Na indywidualne zamówienia wykonujemy zadaszenia, daszki nad drzwi i balkony oraz lekkie konstrukcje stalowe.